| Registration Number | GC65RWU |
|---|---|
| Date of Registration | 26 Feb 2016 |
| Manufacture Date | 2016 |
| Make | AUDI |
| Model | A3 |
| Variant | 2.0 TDI S Line 5dr S Tronic |
| Body Type | Hatchback |
| GVW | 1880 |
| Mileage | 106,927 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1968 |
| Length | 4.31m |
| Width | 1.79m |
| Height | 1.43m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 25/02/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | 2 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
|
View Inspection Report
|
|