| Registration Number | CX68GRF |
|---|---|
| Date of Registration | 22 Nov 2018 |
| Manufacture Date | 2018 |
| Make | Ford |
| Model | Transit |
| Variant | 350 2.0 TDCI 130PS |
| Body Type | Panel Van L3 |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 112,981 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1995 |
| Length | 5.98m |
| Width | 2.47m |
| Height | 2.54m |
| V5 | Buyer To Apply |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FINANCE COMPANY |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
*WARNING LIGHTS ON DASH* AD-BLUE, SIDE LOADING DOOR |
|
View Inspection Report
|
|