| Registration Number | LD18BVX |
|---|---|
| Date of Registration | 18 May 2018 |
| Manufacture Date | 2018 |
| Make | Ford |
| Model | Transit Custom |
| Variant | 320 2.0 TDCi 105ps |
| Body Type | Panel Van L1 |
| GVW | 3200 |
| Mileage | 91,701 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1995 |
| Length | 4.97m |
| Width | 2.27m |
| Height | 2.00m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | yes |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FROM BT (HOLMAN FLEET) MANAGED BY XBG FLEET REMARKETING |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*WARNING LIGHTS ON DASH* TWIN SIDE LOAD DOOR, E/MIRRORS, AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|