| Registration Number | SD18ODW |
|---|---|
| Date of Registration | 29 May 2018 |
| Manufacture Date | 2018 |
| Make | Vauxhall |
| Model | Combo |
| Variant | 2000 1.3 CDTI 16V 95PS |
| Body Type | Panel Van |
| Axle Conf. | 4x2 |
| GVW | 2040 |
| Mileage | Not Showing |
| Mileage Warranted | Not Showing |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1248 |
| Length | 4.39m |
| Width | 2.12m |
| Height | 1.85m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COUNCIL - VANS EXTRA £150 CHARGE, HGV & PLANT 15% BP |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Livingston |
| Remarks |
*NON RUNNER - ACCIDENT DAMAGED MAY OR MAY NOT APPEAR ON VCAR* MOT SHOWS 120,747 MILES 19/05/2025 |
|
View Inspection Report
|
|