| Registration Number | LJ73EEA |
|---|---|
| Date of Registration | 27 Oct 2023 |
| Manufacture Date | 2023 |
| Make | Fisker |
| Model | Ocean One |
| Variant | 421kW Extreme 113kWh Hyper Range AWD |
| Body Type | SUV |
| GVW | 2974 |
| Mileage | 7,868 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | AUTOMATIC |
| Fuel Type | ELECTRIC |
| Length | 4.77m |
| Width | 1.98m |
| Height | 1.63m |
| V5 | Buyer To Apply |
| MOT Expiry | - |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FINANCE COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
KEYLESS IGNITION |
|
View Inspection Report
|
|