| Registration Number | MJ07HHU |
|---|---|
| Date of Registration | 16 May 2007 |
| Manufacture Date | 2007 |
| Make | Ford |
| Model | Transit |
| Variant | T350 2.4 TDCI 115PS |
| Body Type | Panel Van MWB |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 105,343 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2402 |
| Length | 5.23m |
| Width | 1.97m |
| Height | 2.61m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 2 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FROM SUEZ (MANAGED BY XBG) - ADDITIONAL £150 CHARGE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
SIDE LOAD DOOR, TOW BAR |
|
View Inspection Report
|
|