| Registration Number | SM67KZN |
|---|---|
| Date of Registration | 25 Jan 2018 |
| Manufacture Date | 2018 |
| Make | Kia |
| Model | Ceed |
| Variant | 1.6 CRDi ISG 2 |
| Body Type | Hatchback |
| GVW | 1920 |
| Mileage | 109,111 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1582 |
| Length | 4.31m |
| Width | 1.78m |
| Height | 1.47m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 07/02/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COUNCIL - VANS EXTRA £150 CHARGE, HGV & PLANT 15% BP |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Livingston |
| Remarks |
*ACCIDENT DAMAGE* E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|