| Registration Number | SJ74VGK |
|---|---|
| Date of Registration | 07 Oct 2024 |
| Manufacture Date | 2024 |
| Make | Maxus |
| Model | Deliver 9 |
| Variant | 2.0 D20 150 |
| Body Type | Fridge Box MWB |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 45,776 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1996 |
| Length | 5.94m |
| Width | 2.06m |
| Height | 2.53m |
| V5 | Buyer To Apply |
| MOT Expiry | 06/10/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT DE LAGE LANDEN (MANAGED BY XBG) - ADDITIONAL £150 BUYERS |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Livingston |
| Remarks |
*WARNING LIGHT ON DASH* THERMOKING V200 MAX FRIDGE UNIT, SIDE LOAD DOOR, AD-BLUE. |
|
View Inspection Report
|
|