| Registration Number | OE71AMK |
|---|---|
| Date of Registration | 08 Dec 2021 |
| Manufacture Date | 2021 |
| Make | Man |
| Model | TGE |
| Variant | 3.140 |
| Body Type | Panel Van L2 |
| Axle Conf. | 4x2 |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 141,487 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1968 |
| Length | 5.99m |
| Width | 2.04m |
| Height | 2.36m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 07/12/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FINANCE COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Avonmouth |
| Remarks |
AD BLUE, SIDE LOAD DOOR, |
|
View Inspection Report
|
|