| Registration Number | BN21AKX |
|---|---|
| Date of Registration | 01 Apr 2021 |
| Manufacture Date | 2021 |
| Make | Iveco |
| Model | Daily |
| Variant | 35-120 |
| Body Type | Panel Van MWB |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 30,798 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2287 |
| Length | 5.65m |
| Width | 2.01m |
| Height | 2.20m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 13/01/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FROM CADENT GAS (MANAGED BY XBG FLEET) - EXTRA £150 CHARGE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
*NON RUNNER-CRANKS BUT WILL NOT FIRE* 3520 WB, AIR COMPRESSOR EQUIPMENT & 110V OUTLETS, SIDE LOADING DOOR, AD BLUE, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|