| Registration Number | VO22FCX |
|---|---|
| Date of Registration | 16 Mar 2022 |
| Manufacture Date | 2022 |
| Make | Maxus |
| Model | Deliver 9 |
| Variant | |
| Body Type | Panel Van SWB |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 63,680 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1996 |
| Length | 5.18m |
| Width | 2.06m |
| Height | 2.39m |
| V5 | Buyer To Apply |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 3 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT PARAGON BANK (MANAGED BY XBG) - ADDITIONAL £150 BUYERS |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*CRACK IN WINDSCREEN* SIDE LOAD DOOR, E/MIRRORS, AD-BLUE ENGINE NOISE WHEN IDLE |
|
View Inspection Report
|
|