| Registration Number | SD22DHN |
|---|---|
| Date of Registration | 30 Mar 2022 |
| Manufacture Date | 2022 |
| Make | Renault |
| Model | Master |
| Variant | 2.3 LM35dCi 135PS |
| Body Type | Panel Van LWB |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 58,103 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2298 |
| Length | 6.23m |
| Width | 2.47m |
| Height | 2.49m |
| V5 | Buyer To Apply |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FINANCE COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Livingston |
| Remarks |
*WARNING LIGHTS ON DASH* SIDE LOAD DOOR, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|