| Registration Number | YS19LWN |
|---|---|
| Date of Registration | 15 Apr 2019 |
| Manufacture Date | 2019 |
| Make | Ford |
| Model | Transit Connect |
| Variant | 200 1.5 ECOBLUE 100PS |
| Body Type | Panel Van L1 |
| GVW | 2170 |
| Mileage | 114,756 Miles |
| Mileage Warranted | TBC |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1499 |
| Length | 4.43m |
| Width | 1.84m |
| Height | 1.84m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT UTILITY COMPANY EXTRA £150 CHARGE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*COLLECTED AS NON-RUNNER, VARIOUS UNKNOWN ISSUES* AD-BLUE, E/ MIRRORS, HEATED WINDSCREEN |
|
View Inspection Report
|
|