| Registration Number | SY22UHR |
|---|---|
| Date of Registration | 31 May 2022 |
| Manufacture Date | 2022 |
| Make | Ford |
| Model | Ranger |
| Variant | 2.0 TDCI EcoBlue 170PS |
| Body Type | Pickup Double Cab |
| GVW | 3270 |
| Mileage | 68,223 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1996 |
| Length | 5.36m |
| Width | 2.16m |
| Height | 1.82m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 30/05/2026 |
| Service History | yes |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT CONTRACT HIRE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Livingston |
| Remarks |
TOW BAR, E/MIRRORS, LEATHER, HEAD WINDSCREEN, AD-BLUE. |
|
View Inspection Report
|
|