| Registration Number | PF18YFD |
|---|---|
| Date of Registration | 09 Aug 2018 |
| Manufacture Date | 2018 |
| Make | Fiat |
| Model | Doblo |
| Variant | II 1.3 MULTIJET 16V 95PS |
| Body Type | Panel Van L1 |
| GVW | 2020 |
| Mileage | 75,220 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1248 |
| Length | 4.41m |
| Width | 1.83m |
| Height | 1.85m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 08/08/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT PLANT HIRE COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Avonmouth |
| Remarks |
*NOISY ENGINE, ACCIDENT DAMAGE TO N/S UNABLE TO OPEN PASSENGER DOOR FROM OUTSIDE, WARNING LIGHTS ON DASH* SIDE LOAD DOOR, TOW BAR, E/ MIRRORS, HEATED WINDSCREEN |
|
View Inspection Report
|
|