| Registration Number | YM69AEF |
|---|---|
| Date of Registration | 29 Jan 2020 |
| Manufacture Date | 2020 |
| Make | Ford |
| Model | Transit Connect |
| Variant | 240 1.5 ECOBLUE 100PS |
| Body Type | Panel Van L2 |
| GVW | 2405 |
| Mileage | 108,728 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1499 |
| Length | 4.83m |
| Width | 1.84m |
| Height | 1.83m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | - |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT UTILITY COMPANY EXTRA £150 CHARGE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
AD-BLUE, SIDE LOADING DOOR |
|
View Inspection Report
|
|