| Registration Number | FP69YYA |
|---|---|
| Date of Registration | 31 Dec 2019 |
| Manufacture Date | 2019 |
| Make | Vauxhall |
| Model | Vivaro |
| Variant | 2900 1.5d 100PS EDITION |
| Body Type | Panel Van L1 |
| GVW | 2830 |
| Mileage | 64,730 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1499 |
| Length | 4.96m |
| Width | 1.92m |
| Height | 1.94m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 07/09/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FROM CADENT GAS (MANAGED BY XBG FLEET) - EXTRA £150 CHARGE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*WARNING LIGHTS ON DASH, SMOKING* AD-BLUE, TWIN SIDE LOAD DOOR, E/ MIRRORS, DEADLOCKS |
|
View Inspection Report
|
|