| Registration Number | WP21DZE |
|---|---|
| Date of Registration | 19 Aug 2021 |
| Manufacture Date | 2021 |
| Make | Vauxhall |
| Model | Combo Cargo |
| Variant | 2000 1.5 Turbo 100ps |
| Body Type | Panel Van L1 |
| Axle Conf. | 4x2 |
| GVW | 1975 |
| Mileage | 112,108 Km |
| Mileage Warranted | Not Showing |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1499 |
| Length | 4.40m |
| Width | 1.92m |
| Height | 1.80m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 01/07/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Avonmouth |
| Remarks |
*WARNING LIGHTS ON DASH* AD-BLUE, SIDE LOAD DOOR, E/ MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|