| Registration Number | LO18HLY |
|---|---|
| Date of Registration | 27 Jul 2018 |
| Manufacture Date | 2018 |
| Make | Toyota |
| Model | Hilux |
| Variant | Icon 2.4 D-4D |
| Body Type | Pickup Double Cab |
| Axle Conf. | 4x4 |
| GVW | 3210 |
| Mileage | 161,494 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2393 |
| Length | 5.33m |
| Width | 1.82m |
| Height | 1.80m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 25/06/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
TOW BAR, E/MIRRORS, AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|