| Registration Number | CU67PWX |
|---|---|
| Date of Registration | 13 Sep 2017 |
| Manufacture Date | 2017 |
| Make | Ford |
| Model | Transit |
| Variant | 350 2.0 TDCi 170ps H3 |
| Body Type | Panel Van L2 |
| Axle Conf. | 4x2 |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 98,288 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1995 |
| Length | 5.53m |
| Width | 2.47m |
| Height | 2.78m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 12/09/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FROM NATIONAL GRID (MANAGED BY XBG) - ADDITIONAL £150 BUYERS |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Avonmouth |
| Remarks |
*NON-RUNNER - ENGINE FAULT, NO BRAKES*, AD BLUE, SIDE LOAD DOOR, TOW BAR, E/MIRRORS, HEATED WINDSCREEN,V NEW KEEPER DOCUMENT REFERENCE NUMBER AVAIABLE FOR TAXATION PURPOSES |
|
View Inspection Report
|
|